Olena (ozirna) wrote,
Olena
ozirna

З фб Олександра Бригинця

Славнозвісний "Пакт Реріха", який говорить про перевагу збереження культурних цінностей над військовими потребами, порушує режим Януковича.
Вони використовуть Український дім, як казарму і наражають на небезпеку фонди Музею історії Києва, що там знаходяться.... Аналогічна ситуація з територією Національного художнього музеєю, який використовується для керування боєвими діями проти народу. Ганьба владі! Вона піддає ризику художні цінності!!!

Вражений інформацією, що на даху Українського дому після «мирного» Беркуту залишилися бойові набої. А потім будуть розказувати, хто і в кого стріляв. Стріляли: одні з Грушевського, одні з Українського дому.

Українському дому пощастило: майданівці чистять сніг, збивають кригу, прибирають всередині, замоляють нове скло замість розбитого...
Нарешті і сюди прийшли справжні господарі.

В четвер всі приміщення Музею історії Києва, які розміщені в Українському домі були опломбовані.
Вчора о 10-й годині вечора спрацювала сигналізація, це означає, що вторгнення беркуту в музей відбулося ще до початку подій.
Беркут розтрощив двері, познищував та повідкривав ящики з експонатами, серед яких є й експонати ХVI століття, а археологічні, зрозуміло, й до нашої ери також.
Виявити, що було вкрадено можливо лише після повної звірки, що є важкою роботою, оскільки тут зберігаються понад 250 000 (двісті п'ятдесят тисяч) експонатів.
Цікаво, що в адміністративну частину музею не заходили, лише в фондосховище.
Тож полювали конкретно на якісь експонати.
Зникли беркутовці з приміщення музею через чорний вихід.

У співробітників Музею історії Києва справжнє свято - вони два останні місяці не могли працювати в Українському домі, куди пропускали лише інколи декого, бо тут у казармі беркута був суворий пропускний режим, тому й не пускали людей на роботу.
Тепер музейники й комендант домовились про нормальні умови роботи музею.
Музейників пропускатимуть на роботу.

Олександр Бригинець
Tags: Україна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment